Blog > Komentarze do wpisu

Obrączki

Wybraliśmy obrączki podobne do tych, lyle, że na razie bez kamienia. 

 

Na kamień (jeden lub kilka) miałam się zdecydować dopiero po dobraniu dokładnie rozmiaru i zobaczeniu obrączki już na moim palcu. Wczoraj wieczorem zastanawialiśmy się czy zdecydować się na brylant/y czy nie. Mój narzeczony podsunął mi pomysł, żeby co roku, w rocznicę ślubu doprawiać do obrączki jeden kamień. Mnie się ta idea bardzo spodobała, pewnie tak zrobimy :-) Za 8-10 lat moja obrączka wygądała by mniej-więcej tak:

 

środa, 29 kwietnia 2009, shi-ann

Polecane wpisy

  • Perły

    Wcześniej było o kolczykach, teraz coś na szyję. Przedstawiam propozycje ze znanych sieciówek: Kruk, 189,- Kruk, 249,- Kruk 499,- Kruk 349,- Apart

  • 1001 PYTAŃ, JAKIE WARTO ZADAĆ PRZED ŚLUBEM

    Świetnie napisany, pełen wyjątkowo trafnych, nie pozbawionych humoru obserwacji obyczajowych poradnik, który powinna przeczytać każda para planująca wspólną prz

  • Suknia ślubna H&M

    Dawno, dawno temu... Dokładnie 9 listopada 2006 w sklepach pojawiła sie kolekcja "Viktor&Rolf for H&M", a wniej suknia ślubna (cena 1299,- zł)

Komentarze
Gość: emily_valentine, *.adsl.inetia.pl
2009/05/01 21:56:57
I znowu muszę chylić czoło przed Twoją pomysłowością (i narzeczonego też ;-))
Obrączki piękne! A pomysł, aby co roku dodawać kamień bardzo mi się podoba :-)
Szkoda, że ja nie wpadłam na to, gdy wybieraliśmy obrączki. Mam zakute kamienie po całości dookoła i nie mam już co dokładać. No chyba, że drugi rządek ;-)
statystyka