Blog > Komentarze do wpisu

Wesele cz. II

czwartek, 09 lipca 2009, shi-ann

Polecane wpisy

  • Wesele cz. I

    Ciąg dalszy zdjęć pokażę jutro.

  • Tort weselny

    Do wybooru mieliśmy 4 rodzaje (smaki). Wybrałam szwarcwaldzki. Nie wyglądał co prawda jak typowy tort szwarcwaldzki, ale smakował ok. Zrezygnowałam z fajerwerkó

  • Grafika do winietek

    W moich winietkach ostatecznie zdecydowałam się na paski. Wcześniej miałam jednak kilka innych pomysłów. Może komuś z Was się przydadzą:     &nbs

Komentarze
Gość: mariola_fasola, 83.1.81.*
2009/07/14 09:13:43
Aniu, powiedz jak oceniasz zespół muzyczny, który wybraliście? Na zdjęciu wyglądają korzystnie a jak w praktyce? Jakiego typu grał muzykę i jak zachęcał gości do zabawy? Polecałąbyś? Byłaś zadowolona? Życzę Wam dużo szczęścia na nowej drodze życia!!!
pozdrawiam :))
-
shi-ann
2009/07/14 16:45:55
Jestem zadowolona :-) Wybrałam go z polecenia, grał na weselu naszych znajomych, u rodzeństwa naszych znajomych i znajomych naszych znajomych. Oglądałam filmy z tych wesel i bardzo mi się spodobał ten zespół.
Składa się z pięciu osób (sami mężczyźni): perkusja, klawisze, akordeon, gitara, saksofon i coś jeszcze, bo ten z saksofonem grał na czymś innym też.
Muzykę grali bardzo standardową, popową, discopolową. Nam chodziło o zespół przy, którym goście będą się bawić i ten efekt osiągneliśmy :-) Fajne były wężyki gości, które prowadził właśnie pan grając na saksofonie. Poprowadzili też oczepiny, było tak jak chciałam, czyli krótko i na temat. Jedyna wada, która mie akurat nie przeszkadzała, ale wiem, że sporo Młodych bierze to pod uwagę, to fakt, że gdy śpiewają po angielsku to bardzo kaleczą język. Częściej jednak do zagranicznych hitów mają słowa po polsku.
-
Gość: mariola_fasola, *.adsl.inetia.pl
2009/07/14 19:22:51
Dzięki, ale wyczerpująco napisałaś :)) .
My tez się właśnie zastanawiamy nad zespołem, takim, ktory byłby właśnie wesoły, rozbawił gości ale bez zabaw typu przetaczania surowego jajka przez nogawkę. a Waszych 5 mężczyzn - czy bardzo są drodzy? i chyba fajnie musi to brzmieć, mimo tego angielskiego - ze względu na dużo instrumenów, no i bez sztucznych "keybordzich" dzwięków...
A czy mogłabyś podać jakiś kontakt do zespołu na maila maciek.sowinski@gmail.com? Z góry dziękujemy :)

ps. a na jednym zdjęciu Wasi goście trzymali w dłoniach buty - co to była za zabawa??
pozdrawiamy :)))
-
shi-ann
2009/07/15 20:12:38
Zapłaciliśmy 3 tys. bez poprawin. W cenie jest także granie przed ślubem w domu u pana młodego i u panny młodej. My z tego zrezygnowaliśmy, ale nie ma to wpływu na cenę. Zespół nie ma ustalonych godzin pracy, grają do ostatniego gościa, a nawet dłużej :-) My z wesela wyszliśmy jako ostatni, a oni jeszcze grali dla kelnerów, którzy sprzątali salę ;-)
Kwestia zabaw jest do ustalenia, my nie chcieliśmy i nie było.
Buty? Tak to jest w pewnym momencie wesela, że goście zabierają młodym buty, potem trzeba je wykupić.

Kontakt do zespołu:
Roman Dorabiała (0-43) 829-75-04, 664-417-773
Witek 600-058-008
-
Gość: mariola_fasola, *.adsl.inetia.pl
2009/07/16 20:53:35
Dziękujemy za informacje kontaktowe :)
pozdrawiamy!!!
statystyka