niedziela, 31 sierpnia 2008

1 kg pomidorów - 2 złote
paczka świeżej bazylii - 4 zł
mozarella w kulkach - 7 zł

Wrażenia smakowe: BEZCENNE!

 

sobota, 16 sierpnia 2008

"Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, jesli chcemy pofrunąć, musimy mocno sie objąć"
Luciano De Cresceuzo

"Małżeństwo jest jak nożyce - ich dwie części są tak połączone że nie sposób ich rozdzielić, często poruszają się w przeciwnych kierunkach, ale biada temu, kto znajdzie się między nimi"
Sydney Smith

"Zawrzeć małżeństwo z rozsądku znaczy w większoci wypadków zebrać wszystek swój rozum dla popełnienia najbardziej szalonego czynu, jakiego dokonać może człowiek"
Marie von Ebner-Eschenbach

piątek, 15 sierpnia 2008

W sobotę byłam na ślubie u koleżanki mojego M. Pojechaliśmy ze znajomymi jako delegacja z zespołu. W połowie drogi (ślub we wsi niedaleko Łodzi) przypomniało nam się o kwiatach. Zanim znaleźliśmy kwiaciarnię byliśmy już spóźnieni... Dojechaliśmy na miejsce, schowaliśmy się za kościołem i wkładamy łowickie wełniaki na siebie. Zobaczył nas kościelny i woła kogoś z nas. Poszedł jeden odwaźny. Ksiądz się pyta o co chodzi. Znajomy tłumaczy, że Agnieszka w zepole folklorystycznym tańczy, na co ksiądz ze stoickim spokojem "ok, poczekam na was". No i ślub się zaczął o 18:15 ;-)

Ach, co to był za ślub! Agnieszka wyglądała olśniewająco! Mały kościół, dużo gości. Ksiądz pierwsza klasa. Tylko pozazdrościć.

Może uda mi się jakąś fotkę zoorganizować...

sobota, 09 sierpnia 2008

Mój chłop chciałby żebym poszła do ślubu w stroju ludowym. Dla mnie ta opcja odpada ponieważ stroje są albo ładne albo wygodne. Mam nadzieję, że jak zacznę wybierać prawdziwą suknię ślubną nie dojdę do tego samego wniosku ;-)

Poniżej zdjęcia ze ślubu Anny Atamanchuk, rosyjskiej gwiazdy tańca brzucha. Ciekawa inspiracja, bardzo ciekawa suknia.

piątek, 08 sierpnia 2008

Niedawno pisałam o kieliszkach Svavorskiego. Poszperałam w internecie i znalazłam kilka ślubno-weselnych cudeniek, dla miłośników kryształów:

zakładka do książki i brelok

 
1 , 2
statystyka